רשימת קיצורי מקלדת
שנה גודל כתב: + -

ועדות

ועדות פעילות לשנים תשע"ט-תשפ"א (לפי סדר האל"ף-בי"ת)

 
פרופ' אבי צדוק - יו"ר
פרופ' מיכל בר-אשר סיגל
פרופ' תמי גיגר
מרב עטר - רכזת
 
הוועדה הבין-לאומית לבחינת מצב אוספי הטבע בישראל ולהערכתם
ד"ר איאן אוונס - יו"ר
פרופ' אריה אלטמן
פרופ' צבי בן-אברהם
פרופ' גדעון דגן
פרופ' כריסטוף האוזר
פרופ' יעל לובין
פרופ' רון מילוא
פרופ' סקוט מילר
רכזים - ד"ר יעל בן-חיים, גדי לוין
 
פרופ' אליעזר רבינוביץ - יו"ר
פרופ' הלינה אברמוביץ
פרופ' אהוד דוכובני
פרופ' שולמית טרם
פרופ' יוסף ניר
פרופ' ירון עוז
פרופ' מרק קרלינר
פרופ' יעל שדמי  
ד"ר יעל בן-חיים - רכזת
 
הוועדה הלאומית לפיזיקה גרעינית
פרופ' יצחק צרויה - יו"ר
פרופ' אברהם גל
פרופ' אלי פיסצקי
ד"ר גיא רון
פרופ' יגאל תלמי
ד"ר יעל בן-חיים - רכזת
 
פרופ' יובל גולן - יו"ר
פרופ' נעם אדיר
פרופ' רועי בק-ברקאי
פרופ' יואל הירש 
פרופ' יואל זוסמן 
פרופ' עודד ליבנה
פרופ' מיטל לנדאו
פרופ' בועז פוקרוי
פרופ' שרון שוורץ
ד"ר יעל בן-חיים - רכזת
 
ד"ר ליאורה דהן-כץ
ד"ר מאוריסיו דימנט
ד"ר מרב חקלאי
סימה דניאל - רכזת 
 
סיריל כהן - יו"ר
ד"ר רונן אלדן
ד"ר בברלי גודמן-צ'רנוב
ד"ר יניב זיו
ד"ר איל פריבמן
ד"ר אורן קובילר
פרופ' שרון רוטשטיין
פרופ' דורון שלוש
ד"ר יעל בן-חיים - רכזת  
 
פרופ' משה אורן - יו"ר
פרופ' אוהד בירק
פרופ' יהודית ברגמן
פרופ' ליאור גפשטיין
פרופ' גדעון רכבי
ד"ר יעל בן-חיים - רכזת
 
הוועדה המייעצת לנושא חברים חדשים בחטיבה למדעי הטבע
פרופ' מוטי שגב - יו"ר
פרופ' גדעון דגן
פרופ' ידין דודאי
פרופ' אלכס לובוצקי
ד"ר יעל בן-חיים - רכזת
 
פרופ' עמנואל טוב 
פרופ' מרגלית פינקלברג
סימה דניאל - רכזת 
 
פרופ' אברהם גרוסמן
פרופ' מרדכי עקיבא פרידמן
סימה דניאל - רכזת
 
הוועדה לאיתור מועמדים חדשים לחטיבה למדעי הרוח
פרופ' יעקב כדורי - יו"ר
פרופ' שולמית וולקוב
פרופ' ישראל פינקלשטיין
סימה דניאל - רכזת
 
הוועדה לבדיקת מצב מחקר השואה והוראתה באוניברסיטאות בישראל
פרופ' ישראל ברטל - יו"ר
פרופ' שלמה אבינרי
פרופ' יהודה באואר
פרופ' חוי דרייפוס בן-ששון
פרופ' שולמית וולקוב
פרופ' דינה פורת
סימה דניאל - רכזת 
 
הוועדה לבחינת האפשרות לשלב לימודי מדע הנתונים (Data Science) בכל תחום ידע באוניברסיטה
פרופ' יונתן בן-דב - יו"ר
פרופ' ניב אחיטוב
פרופ' יואב בנימיני
פרופ' יגאל ברונר
פרופ' ידין דודאי
פרופ' דפנה רבן
פרופ' רודד שרן
סימה דניאל - רכזת
 
הוועדה לבחינת מצב השימור, הטיפוח והמחקר באוספי הטבע הלאומיים
פרופ' רות ארנון - יו"ר
פרופ' צבי בן-אברהם
פרופ' דניאל ויס
פרופ' אילן חת
פרופ' שולמית מיכאלי
גדי לוין - רכז
 
הוועדה לבחירת כינוסים להבאת בתר-דוקטורנטים ישראלים
פרופ' מוטי שגב - יו"ר
פרופ' שמעון אולמן
פרופ' אלישבע באומגרטן
פרופ' אורי בנין
פרופ' סרג'יו הרט
פרופ' טליה פישר
פרופ' אהרן צ'חנובר
בת-שבע שור - רכזת
 
פרופ' ידין דודאי - יו"ר
פרופ' יואב בנימיני
פרופ' דוד הראל
פרופ' סרג'יו הרט
פרופ' איתמר וילנר
פרופ' מיכל פלדמן 
סימה דניאל - רכזת 
 
הנהלה
גב' גליה פינצי - יו"ר
פרופ' אלי פודה 
פרופ' שמעון שמיר
פרופ' גבריאל רוזנבאום
פרופ' שמעון שמיר
ג'ו כהן - רכזת
 
פרופ' אבנר הולצמן - יו"ר
פרופ' ליאת איילון
פרופ' יורם בילו
פרופ' נעמה גורן-ענבר
פרופ' אורן גזל-אייל
פרופ' דוד שולמן
סימה דניאל - רכזת
 
ועדה לבדיקת הנושא של הקמת מרכז לאומי ל-Cryo-EM
פרופ' עדה יונת - יו"ר
פרופ' ירדן אופטובסקי
פרופ' רז זריבץ
פרופ' מיטל לנדאו
פרופ' נתן נלסון
ד"ר יעל בן-חיים - רכזת 
 
פרופ' עתניאל דרור - יו"ר
פרופ' ליאת איילון
פרופ' רות ארנון
ד"ר יעקוב חנא
פרופ' יוסף ירדן
פרופ' שי לביא
פרופ' אפרת לוי-להד
פרופ' פרנצ'סקה לוי-שפר
פרופ' מישל רבל
עו"ד ד"ר סיון תמיר
ד"ר יעל בן-חיים - רכזת
 
פרופ' רשף טנא - יו"ר
פרופ' אמנון אהרוני
פרופ' ליאת איילון
פרופ' נעם אליעז 
פרופ' ישראל ברטל
פרופ' יוסף ירדן
פרופ' אלי קשת
גדי לוין ומרב עטר - רכזים
משקיפים:
פרופ' יורם בילו
פרופ' יוחנן פרידמן 
 
ועדת הביקורת 
פרופ' שאול שקד
פרופ' זאב תדמור
גדי לוין - רכז 
 
ועדת ההיגוי הלאומית בתחום מדעי הים
פרופ' צבי בן-אברהם - יו"ר
ד"ר לאה בם
פרופ' קולין ברונלי
פרופ' חזי גילדור
פרופ' דניאל ויס
פרופ' גיתי יהל
פרופ' יוסף לויה
ד"ר איציק מקובסקי
פרופ' אורית סיון
פרופ' מעוז פיין
פרופ' ינון רודיך
ד"ר יעל בן-חיים - רכזת
 
פרופ' משה אורן - יו"ר
פרופ' יואב בנימיני
פרופ' נעמה ברקאי
פרופ' גדעון דגן
פרופ' שמריהו הוז
פרופ' אילון לינדנשטראוס 
פרופ' יעקב קליין
פרופ' גיל קלעי
פרופ' חרמונה שורק
בת-שבע שור - רכזת  
 
ועדת ההיגוי להרצאה השנתית על שם מרטין בובר
פרופ' יוסף קפלן - יו"ר
פרופ' ישראל ברטל
פרופ' אבנר הולצמן
פרופ' סרג'יו הרט
פרופ' בילי מלמן
סימה דניאל - רכזת
 
ועדת ההיגוי לכינוס הרב-תחומי השנתי בנושא "יופי"
פרופ' ידין דודאי - יו"ר
פרופ' דוד הראל
פרופ' אבנר הולצמן 
פרופ' נילי כהן 
נעמה שילוני - רכזת 
 
ועדת ההיגוי לסדרה "בשערי האקדמיה"
פרופ' ידין דודאי
פרופ' אבנר הולצמן
פרופ' דוד הראל
פרופ' נילי כהן 
נעמה שילוני - רכזת 
 
ועדת ההיגוי לשימור ולפיתוח אוספי הטבע הלאומיים באוניברסיטאות המחקר
פרופ' יוסי לויה - יו"ר
פרופ' גיא בלוך 
פרופ' יעל לובין
פרופ' נגה קרונפלד-שור 
פרופ' אהוד שפניר
ד"ר יעל בן-חיים - רכזת
 
פרופ' מנחם יערי - יו"ר
אמיר אלשטיין
פרופ' שאול הוכשטיין
פרופ' אלכסנדר (אלכס) לובוצקי
פרופ' נח לוין-אפשטיין
פרופ' פאדיה נאסר-אבו אלהיג'א
פרופ' מייקל פויאר
פרופ' יוחנן פרידמן
יהודית שלוי
ד"ר תמי חלמיש אייזנמן - מנהלת 
 
ועדת ההיגוי של מיזם MGHי(MONUMENTA GERMANIAE HISTORICA)
פרופ' ב"ז קדר - יו"ר
פרופ' משה אידל 
פרופ' מלאכי בית-אריה
יעקב גוגנהיים
פרופ' ישראל יובל
ד"ר פיטר לנרד
פרופ' שמחה עמנואל
פרופ' יוסף קפלן
סימה דניאל - רכזת
 
פרופ' יוחנן פרידמן
פרופ' שאול שקד
סימה דניאל - רכזת
 
ועדת ההשקעות
דן זיסקינד
גרי ליבלר
יוסי לנץ
אהוד נייגר
הרי ספיר
גדי לוין - רכז
 
ועדת הכספים
ד"ר יוסף צ'חנובר
אברהם (בייגה) שוחט
גדי לוין - רכז
 
ועדת המומחים לבחינת איכות חיים בת-קיימה בישראל
פרופ' מנחם יערי - יו"ר
פרופ' אלחנן הלפמן
אריאל וייס
פרופ' נתן זוסמן
פרופ' אורי חפץ
פרופ' הדס מנדל
פרופ' אבנר עופר
פרופ' ערן פייטלסון
יואל פינקל
פרופ' אורית קדר
פרופ' יוג'ין קנדל
ירדן ניב - רכז 
 
ועדת המעקב לדוח מצב המדע בישראל
פרופ' רשף טנא - יו"ר
פרופ' רוני אלנבלום
פרופ' ישראל ברטל
פרופ' מיכל פלדמן
פרופ' אלי קשת
ירדן ניב - רכז 
 
ד"ר מנחם גורן - יו"ר
פרופ' עוזי פליטמן - יו"ר
פרופ' בלה גליל
פרופ' גדעון דגן
ד"ר נטע דורצ'ין
פרופ' אמוץ דפני
ד"ר דניאל יואל
פרופ' מרדכי כסלו
ד"ר אמנון פרידברג
ד"ר יותם ציפר-ברגר
ד"ר יעל בן-חיים - רכזת
 
פרופ' משה בר-אשר - יו"ר
פרופ' רות ברמן
פרופ' ידין דודאי 
פרופ' אבנר הולצמן
פרופ' איתן קולברג
פרופ' יוסף קפלן
טלי אמיר - רכזת
 
ועדת השיפוט לתוכנית לבתר-דוקטורנטים מצטיינים מחו"ל
פרופ' מוטי שגב - יו"ר
פרופ' דורון אורבך
פרופ' יונינה אלדר
פרופ' ליטל אלפונטה
פרופ' שמשון בלקין
פרופ' נעמה ברקאי
פרופ' תמי גיגר 
פרופ' גדעון דגן
פרופ' משה דויטש
פרופ' איירה ויינשטוק
פרופ' רשף טנא 
פרופ' וולפגנג פאראק
פרופ' נתן קלר 
בת-שבע שור - רכזת
  
ועדת התוכניות במדעי הרוח והחברה
פרופ' בנימין איזק - יו"ר
פרופ' רוני אלנבלום
פרופ' יורם בילו
פרופ' נעמה גורן-ענבר
פרופ' סרג'יו הרט
פרופ' מרדכי עקיבא פרידמן
סימה דניאל - רכזת 
 
ועדת התוכניות של החטיבה למדעי הטבע
פרופ' יעקב קליין - יו"ר
פרופ' ידין דודאי
פרופ' גיל קלעי
ד"ר יעל בן-חיים - רכזת
  
ועדת קציר
פרופ' יוסי לויה - יו"ר
פרופ' חנוך גוטפרוינד
פרופ' ידין דודאי
פרופ' אברהם ניצן
פרופ' נגה קרונפלד-שור
ד"ר יעל בן-חיים - רכזת
 
פרופ' יצחק צרויה - יו"ר
פרופ' אברהם גל
פרופ' שמעון ינקלביץ
פרופ' יחיאל ליכטנשטט
ד"ר יעל בן-חיים - רכזת
 
פרופ' יוסי לויה - יו"ר
פרופ' יונינה אלדר 
פרופ' חנוך גוטפרוינד
פרופ' יורם גרונר
פרופ' ידין דודאי 
פרופ' אלישע האס
פרופ' דוד הראל    
פרופ' אברהם ניצן
פרופ' נגה קרונפלד-שור 
פרופ' גיורא שמחן
ד"ר יעל בן-חיים - רכזת
 
תפקידיה של המערכת האקדמית בתמיכה במערכות קבלת החלטות בישראל וביטויים בעיתות משבר לאומי
פרופ' דניאל זייפמן – יו"ר
פרופ' מיה בר-הלל
פרופ' גבי ברבש
פרופ' פרץ לביא
פרופ' אלכס לובוצקי
פרופ' בילי מלמן
פרופ' חיים סידר
פרופ' אבי צדוק
פרופ' אורנה קופרמן
פרופ' חרמונה שורק
סימה דניאל - רכזת 
 
--------------------------------------------------------------------------

ועדות בעבר

 
פרופ' רשף טנא - יו"ר
פרופ' יואב בנימיני
פרופ' נעמה גורן-ענבר
פרופ' אמנון אהרוני
פרופ' יוסף ירדן
פרופ' נעם אליעז
גדי לוין ומרב עטר - רכזים
 
הוועדה לבדיקת השפעת פעילותה של רשות הפטנטים הישראלית על התעשייה המקומית ועל
קידום פעילות המו"פ במדינה
פרופ' יוסף קוסט - יו"ר
פרופ' מיכאל בירנהק
פרופ' אלחנן הלפמן
פרופ' טליה פישר
ד"ר מני קירמה - רכז 
 
ועדה מייעצת לנושא חברים חדשים של החטיבה למדעי הטבע
פרופ' מוטי שגב – יו"ר
פרופ' גדעון דגן
פרופ' ידין דודאי
פרופ' אלכס לובוצקי
ד"ר יעל בן חיים - רכזת
 
ועדת פרסומי מדע פופולרי
פרופ' ליאת איילון
פרופ' יונתן בן דב
פרופ' יואב בנימיני
פרופ' דוד הראל
פרופ' יוסף קפלן
פרופ' יוסף שילה
אביטל בר - רכזת
 
אביטל בר
פרופ' עילם גרוס
פרופ' יוסף ניר
פרופ' ארז עציון
פרופ' אליעזר רבינוביץ
פרופ' יורם רוזן
יעל קינר - רכזת
 
פרופ' דן שכטמן - יו"ר אקדמי
פרופ'-משנה אילת ברעם-צברי - יו"ר משותף
אביטל בר - יו"ר משותף
יואל אסתרון
פרופ' נאוה בן-צבי
פרופ' עילם גרוס
מיה הלוי
פרופ' דוד הראל
פרופ' אורן הרמן
אמיר זיו
פרופ' יעל חנין
פרופ' נילי כהן
רן לוי
ד"ר מייקל לזר
חנוך מרמרי
איתי נבו
כרון סטהיל
פרופ' ראם סרי
ד"ר רועי צזנה
אסף שטול טראורינג
יעל קינר - רכזת
 
הוועדה הלאומית לננוטכנולוגיה
ד"ר דן מידן - יו"ר
ד"ר בועז איתן
אמיר אלשטיין
ד"ר משה גולדברג
פרופ' מקס הרצברג
דן וילנסקי
פרופ' יהושע יורטנר
ישראל מקוב
גיורא שלגי
ד"ר מאיר וינשטיין - רכז 
 
הוועדה לבדיקת תחום מדע הדתות באוניברסיטאות בישראל
פרופ' גדליה סטרומזה - יו"ר
פרופ' גדעון בוהק
פרופ' יונתן בן-דב
פרופ' מארן ניהוף
פרופ' אדם סילוורסטיין
פרופ' נורית שטדלר
פרופ' שאול שקד
סימה דניאל - רכזת 
 
הוועדה לבדיקת המחקר בתחומי הגז, הנפט ואזורי ה-EEZ
הוועדה הבין-לאומית
פרופ‘ עמוס נור - יו"ר
Prof. Marlan Downey
Prof. Martin Landro
ד"ר הרולד ויניגר
גב' אורית ניר - מזכירה 
ד"ר יוסי סגל - רכז
הצוות הישראלי המלווה
פרופ‘ צבי בן-אברהם - יו"ר
פרופ' אלן מטיוס
ד"ר יצחק מקובסקי
פרופ' רוני קוזלוב
 
הוועדה לבדיקת מצב המחקר בישראל בתחום הארכאולוגיה
ד"ר גדעון אבני
פרופ' דוד אדן-ביוביץ
פרופ' אליעזר אורן
פרופ' מיכל ארצי
פרופ' אנה בלפר-כהן
פרופ' אבי גופר
פרופ' סיי גיטין
ד"ר עוזי דהרי
פרופ' אביעד הכהן
פרופ' מינה ויינשטיין-עברון
פרופ' זאב וייס
פרופ' סטיב וינר
פרופ' מייק טרנר
פרופ' עמיחי מזר
פרופ' יוסי פטריך
פרופ' מרגלית פינקלברג
פרופ' ישראל פינקלשטיין
פרופ' ב"ז קדר
פרופ' סטיב רוזן
פרופ' יואל רק
ד"ר איציק שי - רכז
 
הוועדה לבחינת מספר החברים באקדמיה
פרופ' יוסף קפלן - יו"ר
פרופ' יורם גרונר
פרופ' איתמר וילנר
פרופ' נילי כהן
רכז - ד"ר מני קירמה
 
הוועדה לפרויקט הבין-לאומי בנושא CORPUS VASORUM ANTIQUORUM
פרופ' מרגלית פינקלברג
ד"ר סוניה קלינגר
ד"ר סילוויה רוזנברג
גליה פינצי - רכזת
 
ועדה מדעית למיפוי המחקר האקדמי בתחומי טכנולוגיות המקטינות את השימוש בנפט בתחבורה
פרופ‘ יצחק אפלויג - יו"ר
פרופ‘ מיכה אשר
ד"ר יצחק ברזין
פרופ‘ גרשון גרוסמן
פרופ‘ גדעון גריידר
פרופ‘ מרדכי הרשקוביץ
פרופ‘ איתמר וילנר
פרופ‘ אילן חת
פרופ‘ דוד כאהן
פרופ‘ עמנואל פלד
פרופ‘ אריה צבן
פרופ‘ יוג‘ין קנדל
 
ועדת ההיגוי לכינוס כימיה צרפת-ישראל
פרופ' יהושע יורטנר - יו"ר
פרופ' רפאל משולם
פרופ' רוני קוזלוב
ד"ר יוסי סגל - רכז
 
ועדת ההיגוי לנושא הערכת המחקר הביו-רפואי בישראל
פרופ' רות ארנון - יו"ר
פרופ' אלכס קינן ז"ל - סגן יו"ר
פרופ' עודד אברמסקי
ד"ר גבי ברבש
ד"ר אורה דר
פרופ' אברהם הרשקו
פרופ' אורי זליגסון
פרופ' יוסף מקורי
פרופ' מיכאל סלע
ד"ר קארל סקורצקי
ד"ר אירית פנחסי
פרופ' יוסף קלפטר
פרופ' ברכה רגר
פרופ' חרמונה שורק
פרופ' גיורא שמחן
ד"ר דוד פרידמן - רכז
  
ועדת ההיגוי "סוגיות במחקר ביוטכנולוגי בעידן הטרור"
פרופ' אלכס קינן ז"ל - יו"ר
פרופ' איתן ביבי
השופטת (בדימוס) גב' שושנה ברמן
פרופ' הלל ברקוביאר
פרופ' יהודה דנון
פרופ' מקס הרצברג
פרופ' שולה מיכאלי
פרופ' ברכה רגר
פרופ' עמוס שפירא
פרופ' נתן שרון
ד"ר דוד פרידמן - חבר ורכז
 
ועדת המכרזים
גדי לוין - יו"ר
אביטל בר
מיכאל זגורי
ילנה יופה
בוב לפידות
 
ועדת הערכה לפעילויות הישראליות בפיזיקת אנרגיות גבוהות
Prof. Sergio Bertolucci
Prof. Michael Chanowitz
Prof. Peter Jenni
Dr. Morris (Moishe) Pripstein
Les Robertson
ד"ר יוסי סגל - רכז
פרופ' אליעזר רבינוביץ - משקיף
 
ועדת מומחים לנושא "מחקר מתווה-דרך: הצעה לארגון לימודים מחודש"
פרופ‘ מנחם יערי - יו"ר
פרופ' נחמן בן-יהודה
ד"ר חגית בנבג'י
פרופ' יערה בר-און
הרב ד"ר יהודה ברנדס
פרופ' שאול הוכשטיין
ד"ר אדם לפסטיין
פרופ' פאדיה נאסר-אבו אלהיג'א
ד"ר שמואל סתת
פרופ' מיכאיל קרייני
גב' עפרה ברנדס - רכזת
 
ועדת פורום "אופקים חדשים במדע" (פורום מדעי הטבע)
פרופ' איתמר וילנר - יו"ר
פרופ' יוסף אמרי
פרופ' אילן חת
פרופ' רפאל דוד לוין
פרופ' אלכסנדר לויצקי
פרופ' רפאל משולם
פרופ' עדי שמיר
ד"ר יוסי סגל - רכז
 
צוות המעקב ליישום ההמלצות שבדוח הוועדה:
פרופ‘ רות ארנון - יו"ר
פרופ‘ חיים סידר
ד"ר דוד פרידמן - רכז